kontakt@piwp.edu.pl
(+48) 22 245 13 57 lub 22 398 85 44

O nas

PIWP.edu.pl > O nas

Miejsce, gdzie spotykają się wiedza, praktyka i doświadczenie!

Polski Instytut Wiedzy Praktycznej to przede wszystkim ludzie! Z pasją organizujemy spotkania i warsztaty typu Master Class oraz konferencje w formule festiwalu. Wszystkie organizowane przez nas wydarzenia są skierowane do praktyków. Dlatego naszym celem jest satysfakcja klienta, którą zawsze odbieramy jako najwyższą formę zapłaty.

Spotkania organizowane przez nas są w rzeczywistości odpowiedzią na potrzeby  licznego grona profesjonalistów chcących podnosić swoje kwalifikacje w innej formie niż studia podyplomowe czy zamknięte szkolenia oferowane przez rynek. Naszym celem jest więc takie optymalizowanie organizacji naszych wydarzeń, aby zmaksymalizować możliwość kontaktu z wybitnymi ekspertami i praktykami. W trakcie kilku czy nawet kilkunastu godzin trwania wydarzenia umożliwiamy nawiązanie długotrwałych relacji z innymi praktykami. Zachęcamy zawsze do swobodnej wymiany opinii i wiedzy.

Uczestnictwo w naszych spotkaniach oraz w gronie praktyków, może stać się przyczyną do świeżego spojrzenia na pojawiające się w zawodowym życiu wyzwania. Ufamy, że nasze spotkania – a możemy z odpowiedzialnością stwierdzić, że z pewnością – mogą zainspirować do dalszych konkretnych działań.

Zapewniamy naszym uczestnikom możliwość konfrontacji wiedzy oraz benchmarku własnych praktyk stosowanych dotychczas w organizacjach.

Po mimo zasad którymi się kierujemy się na co dzień, do każdej sprawy podchodzimy indywidualnie, nie popieramy „spychologii”.

Wspieramy biznesowe inicjatywy oraz młode organizacje, które mają to COŚ. Współpracujemy z szerokim gronem profesjonalistów. Poprzez nowatorską postawę  znosimy bariery, „przełamujemy lody”, torujemy wspólnie nowe drogi, szukamy nowych rozwiązań, odnajdujemy zdeptane sprawdzone ścieżki do wzmacniania Twojego/Państwa biznesu i dzięki zbiorowej inteligencji kreujemy nowe podejście do biznesu.

„Wsłuchiwanie się w głos klientów powinno stać się biznesem każdej firmy.”

Tom Peters

„Żadna firma nie posiada ani czasu, ani środków niezbędnych do uczenia się wyłącznie na własnych błędach.”

James Harrington

Nasze 5 zasad działania

W swojej codziennej pracy kierujemy się 5 zasadami określającymi filozofię działania Polskiego Instytutu Wiedzy Praktycznej. Są to:

 

Umiejętności

Dobierając trenerów, prelegentów czy mówców oceniamy ich umiejętności. Głównie mamy tutaj na myśli umiejętności przekazania wiedzy innym uczestnikom naszych spotkań.

Profesjonalizm

Cenimy sobie profesjonalizm. Tego oczekujemy od siebie, jak i od naszych mówców. Dlatego – zanim trafią na nasze sceny – bacznie się im przyglądamy.

Doświadczenie

Zanim zajęliśmy się budowaniem PIWP, przez lata działaliśmy w różnych organizacjach zbierając w ten sposób potrzebne doświadczenie. Teraz tym doświadczeniem dzielimy się z innymi.

Pasja

Cenimy sobie pasję innych. Podobno, jeśli robimy to, co kochamy, to do końca życia nie będziemy musieli pracować. Coś w tym jednak jest 🙂

Wiedza

Bezustannie dokształcamy się. Tego oczekujemy od siebie, jak i od naszych współpracowników. Wiemy, że wiedza może być przekuta w czyn. I tym się właśnie zajmujemy!